Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / YR-Auto
Sulankuja 4b,käynti Sulantie 1 04300 Tuusula

YR-Auto

Osoite

Sulantie 1, 04300 Tuusula

Avoinna
MA-PE 10.00-18.00 
LA 11.00-14.00

Juhannuksen aukioloajat:

Torstaina 24.6. Suljemme jo klo 14.00 ja olemme kiinni koko Juhannuksen 25.6. - 27.6.2021 välisen ajan.

Palvelemme taas normaalisti maanantaina 28.6. klo 10-18

Puhelinnumero

0105746850

Sähköposti

myynti@yr-auto.fi


Jätä alle puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Vaihtoautot

Ari Salonen

Myynti (Service also in EN)

0504156180

ari.salonen@yr-auto.fi

Pekka Sivonen

Myynti (Service also in EN)

0505452950

pekka.sivonen@yr-auto.fi

Jeremi Mattsson

Myynti (Service also in EN)

0440433377

jeremi.mattsson@yr-auto.fi

Vesa Korhonen

Rahoitusyhtiöiden palautukset (Service also in EN)

0403503883

vesa.korhonen@yr-auto.fi

Anssi Jaakonsaari

Myynti / Osto (Service also in EN)

0407671007

anssi.jaakonsaari@yr-auto.fi

Puhelinnumero

010 5746850

Osoite

Sulankuja 4b 04300 Tuusula 

Käynti: Sulantie 1 

nwdb