Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / YR-Auto
Sulankuja 4b,käynti Sulantie 1 04300 Tuusula
010 574 6850

YR-Auto

Osoite

Sulantie 1, 04300 Tuusula

Avoinna
MA-PE 10.00-18.00
LA 11.00-14.00

Puhelinnumero

0105746850

Sähköposti

myynti@yr-auto.fi


Jätä alle puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Vaihtoautot

Ari Salonen

Myynti (Service also in EN)

0504156180

ari.salonen@yr-auto.fi

Sven Enqvist

Myynti (Betjäning även på SV)

0415350585

sven.enqvist@yr-auto.fi

Jeremi Mattsson

Myynti (Service also in EN)

0440 433377

jeremi.mattsson@yr-auto.fi

Katja Korsakova

Myyntiavustaja (Service in Rus / Fin)

040 500 6495

Vesa Korhonen

Rahoitusyhtiöiden palautukset (Service also in EN)

040-3503883

vesa.korhonen@yr-auto.fi

Juha Korhonen

Myynti / Osto

0400-418723

juha.korhonen@yr-auto.fi

Anssi Jaakonsaari

Myynti / Osto (Service also in EN)

0407671007

anssi.jaakonsaari@yr-auto.fi

Puhelinnumero

010 5746850

Osoite

Sulankuja 4b 04300 Tuusula 

Käynti: Sulantie 1